Cколівська районна профспілкова організація працівників освіти і науки України, вітає з Днем народження, заступника Голови Львівської обласної профспілкової організації працівників освіти і науки України – Калина Мар’яна Мироновича

розміщено в: Вітаємо | 0

Своєю багатогранною діяльністю, яка за роки незалежності набула нового змісту, ви активно сприяєте руху України по шляху побудови демократичної держави європейського типу, найбільшою цінністю якої є верховенство права, утвердження і забезпечення прав і свобод людини. Твердо віримо, що високий професіоналізм, усвідомлене почуття відповідальності допоможуть Вам завжди бути на висоті вимог нашої доби. Бажаємо вам плідної роботи та подальших успіхів у зміцненні законності та правопорядку. Хай будуть з вами здоров’я та сила, хай доля буде ласкава і щира! Щоб ніколи не знали ви втоми! Хай мир і злагода будуть у домі, хай Господь дарує надію й тепло на довгі літа, на щастя й добро!