Профспілка освітян виступила за відновлення добровільного проходження медичних оглядів для працівників закладів на час карантину

Львівська обласна організація профспілки працівників освіти і науки зверталась до Кабміну і МОЗУ через народного депутата Верховної Ради України Наталію Піпу відновити добровільний порядок проходження медичних оглядів для працівників закладів освіти на час карантину, як це було передбачено до 13 вересня поточного року.
На жаль МОЗ вважає що у пік пандемії працівники зобов’язані в обов’ язковому порядку пройти медичні огляди.
Одночасно МОЗ чітко пояснює позицію що згідно законодавства медогляди працівники проходять за рахунок КОШТІВ РОБОТОДАВЦЯ.
Львівська обласна профспілка освітян висловлює подяку народному депутатові Верховної ради України Наталії Піпі за сприяння в оперативному отриманні відповіді від МОЗУ, але висловлює думку що сьогодні зобовязати всіх працівників освіти пройти медогляди це потенційно наразити їх на небезпеку.