ЗВІТНО-ВИБОРНА КОНФЕРЕНЦІЯ СКОЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ШАНОВНІ ГОЛОВИ ПК, ПРОФГРУПОРГИ,
ЧЛЕНИ ПРЕЗИДІЇ!

16 грудня 2020р. о 11.00 год. у приміщенні Сколівської районної державної адміністрації (3 поверх, актовий зал) відбудеться XXII ЗВІТНО-ВИБОРНА КОНФЕРЕНЦІЯ СКОЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ.
ТЕМА: «Про перейменування Сколівської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України на Об’єднану територіальну організацію профспілки працівників освіти і науки України Сколівської міської, Славської селищної, Козівської сільської територіальних громад» .
Реєстрація делегатів розпочнеться о 10.15 год. З собою обов’язково мати документ, що посвідчує особу, а також захисні маски.
ЯВКА ОБОВ’ЯЗКОВА!