Із 1 вересня всі учні 1-11 класів мають бути забезпечені теплими обідами
В Україні продовжується реформа шкільного харчування. Із 1 вересня 2026 року теплі обіди мають отримувати учні 1-11 класів по всій території країни. Про це повідомила Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко під час наради з керівниками обласних військових адміністрацій. Наразі безкоштовне харчування вже забезпечене … Читати далі