Cколівська районна профспілкова організація працівників освіти і науки України, вітає з Днем народження, Голову Нижньосиневиднянської первинної профспілкової організації працівників освіти і науки України – Николайчук Надію Степанівну

розміщено в: Вітаємо | 0

Бажаємо успіхів в роботі і щастя в особистому житті, нехай Ваша краса радує нас кожен день, а Ваші досягнення не викликають заздрості у колег, а тільки стимулюють їх до таких же висот. Нехай шлях в кар’єрі буде без перешкод, і без падінь. Нехай в особистому житті завжди світить яскраве сонце, а дощі проходять без грому і блискавок, після яких завжди розпускаються ароматні квіти. Нехай на шляху зустрічаються тільки добрі і чуйні люди, готові допомогти в скрутну хвилину, а друзі нехай будуть тільки вірні і справжні. З Днем народження!