Cколівська районна профспілкова організація працівників освіти і науки України, вітає з Днем народження, Голову Козівської первинної профспілкової організації працівників освіти і науки України – Климаш Марію Михайлівну

розміщено в: Вітаємо | 0

Прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, безмежного людського щастя, сімейного добробуту. Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи! Хай і надалі буде плідною ваша нелегка праця. Божої благодаті та всіляких гараздів вам і вашій родині на Многії літа! Зичимо, аби кожен Ваш день наповнювався найважливішими словами, які зігріватимуть душу, принесуть тепло й добро до Вашої родини!