Об’єднана територіальна організація профспілки працівників освіти і науки України Сколівської міської, Славської селищної, Козівської сільської територіальних громад, вітає з Днем народження, Голову Тухлянської первинної профспілкової організації працівників освіти і науки України – Арендача Миколу Васильовича

розміщено в: Вітаємо | 0

У цей святковий день бажаємо Вам міцного здоров’я, довголіття, сімейного благополуччя. Нехай у Вас вистачає сил для щоденних справ, а поряд завжди будуть щирі однодумці та вірні друзі. Хай сонце завжди яскраво світить у ваших домівках, а на життєвому шляху не трапляються перешкоди. У професійній діяльності зичимо успіхів, великих досягнень, надійних партнерів. Духовних Вам злетів, невичерпної життєвої енергії, плідної праці, достойної шани від колег.