ЦК Профспілки та МОН спільно ініціюють збільшення зарплати педагогам

За ініціативою ЦК Профспілки працівників освіти і науки України Міністерство освіти і науки України та ЦК Профспілки в спільному листі від 6.11.2018 № 02-5/630 та № 1/9-676 «Про підвищення заробітної плати педагогічним працівникам закладів дошкільної, позашкільної, професійно-технічної, вищої освіти та установ освіти, науково-педагогічним працівникам» звернулися до керівників місцевих органів освіти та закладів освіти з рекомендаціями забезпечити підвищення заробітної плати педагогічним працівникам дошкільних, позашкільних та інших закладів і установ освіти та науково-педагогічним працівникам шляхом встановлення їм надбавок за високі досягнення у праці, за виконання особливо важливої роботи, за складність, напруженість у роботі в розмірі 10 і вище відсотків посадового окладу (ставки заробітної плати) з 1 листопада 2018 року.

Завантажити лист splnii-list-ck-profsplki-ta-mon.pdf [1,11 Mb][869]

За матеріалами Управління соціально-економічного захисту ЦК Профспілки