Склади комісії з соціального страхування Об’єднаної територіальної організації профспілки працівників освіти і науки України Сколівської міської, Славської селищної, Козівської сільської територіальних громад, на 2020-2025 рр.

розміщено в: Структура організації | 0

Склад комісії з соціального страхування відділу освіти , молоді і спорту Сколівської міської ради
від профспілкової сторони

1. Винник Ігор Богданович – голова комісії, член президії ОТО ППОіНУ Сколівської, Славської, Козівської ТГ.

2. Малахова Леся Михайлівна – вчитель Сколівського ЗЗСО I-III р. №3, член профспілки ОТО ППОіНУ Сколівської, Славської, Козівської ТГ.

Склад комісії з соціального страхування відділу освіти, культури, молоді і спорту Славської селищної ради
від профспілкової сторони

1. Марочкович Роман Іванович – голова комісії, вчитель Нижньорожанківського ЗЗСО І-ІІ ст., член президії ОТО ППОіНУ Сколівської, Славської, Козівської ТГ.

2. Пушкар Лілія Володимирівна – голова ППО Славського ЗЗСО І-ІІІ ст., член президії ОТО ППОіНУ Сколівської, Славської, Козівської ТГ.

Склад комісії з соціального страхування відділу освіти, молоді і спорту Козівської сільської ради
від профспілкової сторони

3. Бабінець Галина Ярославівна – голова комісії, профорганізатор ППО Задільського ЗЗСО І-ІІ ст., член президії ОТО ППОіНУ Сколівської, Славської, Козівської ТГ.

4. Русин Богдан Іванович – голова ППО Орявської ЗОШ І-ІІ ст., член президії ОТО ППОіНУ Сколівської, Славської, Козівської ТГ.