Пропозиції Профспілки до проекту постанови Кабміну щодо оплати праці вчителів

ЦК Профспілки працівників освіти і науки України розглянув проект постанови Кабінету Міністрів України «Про оплату праці педагогічних, науково-педагогічних та наукових працівників закладів і установ освіти і науки», який розроблено міністерством з метою поетапної реалізації положень частини другої статті 61 Закону України «Про освіту» та частини другої статі 36 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність», і спрямував свої пропозиції та зауваження до Міністерства освіти і науки України та СПО об’єднань профспілок.

ЦК Профспілки наполягає на врахуванні Міністерством освіти і науки зазначених зауважень, що забезпечить, хоча й з деяким запізненням, виконання вимог статті 61 освітянського закону та його Прикінцевих і перехідних положень.

Завантажити документ mon-zauvazhenny_61.pdf [265,95 Kb][85]