Новий профспілковий квиток зробить відпочинок доступним

розміщено в: Новини | 0

Асоціація індустрії гостинності України веде переговори з Федерацією профспілок України про включення в систему лояльності туристичних послуг, що надаються учасниками Асоціації.

Федерація профспілок України – партнер Асоціації індустрії гостинності України і Національного туристичного порталу Zruchno.Travel – з січня 2019 року запустила новий Соціальний профспілковий квиток з функціями платіжної картки. Як розповів сьогодні координатор проекту “Соціальний профспілковий квиток” Дмитро Дорін під час зустрічі з керівниками профспілкових осередків, на сьогоднішній день 35 тисяч чоловік з усіх регіонів України вже є користувачами цього продукту.

Він уточнив, що наявність квитка підтверджує право його власника на придбання товарів і послуг в споживчих мережах на пільгових умовах програми “Соціальний профспілковий квиток”. Крім того, тепер він сам може використовуватися в якості розрахункового інструменту.

“Профспілковий квиток на сьогоднішній день є банківською картою платіжної системи MasterCard. Тепер, розраховуючись за допомогою цієї карти або отримуючи готівкові кошти, власники профспілкового квитка отримують додаткові вигоди. Наприклад, працює система кешбек, тобто 1% повертатиметься на карту. Карта випускається на п’ять років – випуск, обслуговування, смс-інформування є безкоштовним для її власників”, – розповів представник Forward Bank – банку, який займається виготовленням і обслуговуванням нових профспілкових квитків.

Також серед сервісів, що входять в пакет послуг “Соціальний профспілковий квиток”, є надання безкоштовних юридичних консультацій в сфері трудових правовідносин або з будь-яких інших юридичних питань 24/7, невідкладна правова допомога в разі загрози життю, здоров’ю, свободі, майну члена профспілки або його сім’ї.

Кожен власник профспілкового квитка отримує знижки – до 20%, або бонуси від партнерів програми, серед яких мережі магазинів продуктів харчування, техніки, побутової хімії; аптечні мережі, клініки і лабораторії; АЗС, перевізники і СТО; ресторани; турагентства; профспілкові санаторно-курортні та лікувально-оздоровчі установи, готельні комплекси, турбази та багато іншого.

Нагадаємо, що до реалізації проекту підключився туристичний портал Zruchno.Travel – партнерство допоможе розширити можливості профспілкового туризму.

“Десь півроку тому ми дізналися, що в профспілковому русі почався процес цифровізації: пошук сучасних рішень і створення онлайн-сервісів. Запуск проекту “Соціальний профспілковий квиток” з функціями платіжної картки – це важливий крок для розвитку організацій. Адже, за статистикою, на світовому ринку, зокрема, туристичному, вже більше 50% транзакцій відбуваються онлайн! Тому на сьогоднішній день Zruchno.Travel є головним партнером проекту “Соціальний профспілковий квиток” в сфері туризму. Наша робота присвячена розширенню кількості туристичних об’єктів, які надають системи знижок і пільг для членів профспілкових організацій. Також ми створюємо можливості для зручного планування подорожей і пошуку найдоступніших туристичних пропозицій онлайн”, – розповів керівник проекту Zruchno.Travel Єгор Стефанович.

Відзначимо, що в даний час Асоціація індустрії гостинності України веде переговори з Федерацією профспілок України про включення в систему лояльності туристичних послуг, що надаються учасниками Асоціації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.