За невиплату заробітної плати – від штрафу аж до позбавлення волі

розміщено в: Новини | 0

Профспілка наголошує, що затримка виплати заробітної плати навіть на один і більше днів є порушенням строків виплати згідно зі ст. 115 КЗпП.
Яка відповідальність передбачена за таке порушення?
Фінансова відповідальність
Роботодавці згідно зі статтею 265 КЗпП несуть фінансову відповідальність:
• 3 мінімальні зарплати (11 169 грн) – за порушення встановлених термінів виплати зарплати працівникам, інших виплат, передбачених законодавством про працю, більш ніж за один місяць, виплату не в повному обсязі.
Адміністративна відповідальність
Відповідно до ст. 41 КУпАП визначено адміністративну відповідальність за порушення встановлених термінів виплати заробітної плати, виплату її не в повному обсязі.
Так, таке порушення призведе до накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності та громадян-суб’єктів підприємницької діяльності від 30 до 100 н.м.д.г. (510 грн – 1700 грн).
Кримінальна відповідальність
Згідно зі статтею 175 ККУ за безпідставну невиплату заробітної плати громадянам більше ніж за один місяць, вчинену умисно керівником установи незалежно від форми власності, передбачається покарання у вигляді:
o штрафу від 500 до 1000 н.м.д.г. (8500 – 17000 грн)
• або виправних робіт на строк до двох років,
• або позбавлення волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
Якщо невиплата вчинена внаслідок нецільового використання коштів, призначених для виплати заробітної плати, передбачається покарання у вигляді:
• штрафу від 1000 до 1500 н.м.д.г. (17000 – 25500 грн);
• або обмеженням волі на строк до трьох років;
• або позбавленням волі на строк до п’яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.