До уваги працівників закладів загальної середньої освіти м. Львова

розміщено в: Новини | 0

На підставі рішення Львівської міської Комісії з ТБ НС Протокол #35 на територію закладу освіти не допускаються працівники за відсутності вакцинації (ПЛР, довідки) за умови якщо загальна кількість працівників які вакциновані становить менше 80%
У такій ситуації керівники закладів повинні видати накази у яких передбачити:
– що для працівників які не допущені на територію закладу є – простій з не їх вини з оплатою праці в розмірі середньої заробітної плати, на підставі п 8.3.3 Галузевої Угоди між Профспілкою та Міністерством, та положенням колективного договору закладу освіти
– працівники які працюють (є вакцинованими) працюють у межах свого тижневого навантаження, у разі згоди можуть і заміняти своїх колег педагогів з додатковою оплатою праці.
Працівники мають бути ознайомлені під підпис з наказом. (взірці наказів є у голів районних організацій профспілки м Львова).
У закладах освіти де низький відсоток вакцинованих працівників і не може відбуватися повноцінно освітній процес доцільно прийняти рішення педагогічної ради про звернення до міської КОМІСІЇ з ТБ НС та Управління освіти міста з проханням надати дозвіл на перехід на дистанційну форму навчання.
А головне будьте здорові, поважайте право кожного, карантин колись завершиться а жити із сумлінням та продовжити
працювати у колективі прийдеться.

Марян Калин
Заступник голови Львівської обласної профспілки освітян

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.