Вітаємо дошкільників з професійним святом!

розміщено в: Вітаємо | 0

Неофіційно відзначати День дошкілля почали ще з 2006 року (ініціатива загальноукраїнських видань для працівників дошкільної освіти). Таким чином прагнули звернути більше уваги на дошкільне дитинство в цілому.
Офіційна ж історія святкування розпочалася з 5 листопада 2010 року. Цього дня відбувся І Всеукраїнський з’їзд педагогічних працівників дошкільної за участю понад 1250 працівників дошкільної освіти з усіх регіонів України.
У 2016 році Асоціація працівників дошкільної освіти ініціювала, а МОН розробило проект Указу Президента України «Про Всеукраїнський День дошкілля». У проекті датою відзначення обрали 27 вересня, а за традицією дошкільників вітають у останню неділю вересня.
Наразі у галузі дошкільної освіти працює майже 310 тисяч працівників, з них понад 130 тисяч педагогів.
Професія вихователя вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і безмежної любові до своєї справи.
Дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період у житті дитини. Саме у цьому віці формується особистість і закладаються основи здоров’я. Різнобарвне, насичене цікавим змістом дитинство і подальша доля кожної дитини залежать від мудрості вихователя, уваги до внутрішнього світу малюка. Завдяки вихователям, дошкільнята пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину.
Дитячий садок – це справжня Країна Дитинства, в якій господарюють найменші мешканці нашої країни – дітки віком від 2 років. І допомагають їм добрі, щирі, люблячі дорослі: вихователі, помічники вихователів, музичні керівники, інструктори з фізичної культури, медсестри, психологи, логопеди, дефектологи. Вони проводять цікаві заняття, прогулянки, екскурсії, свята, відповідають за збереження життя та здоров’я вихованців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.