ВАКЦИНАЦІЮ ОСВІТЯН МОЖУТЬ ВІДТЕРМІНУВАТИ

розміщено в: Новини | 0

Терміни реалізації наказу Міністерства охорони здоров’я, яким зокрема, передбачена обов’язкова вакцинація працівників закладів освіти, можуть бути перенесені, повідомили в профспілці працівників освіти і науки.
Про це під час всеукраїнського семінару фахівців обласних профспілкових організацій з соціально-економічних питань повідомив голова Профспілки Георгій Труханов.
Під час семінару фахівців місцевих профспілок було поінформовано про основні вектори роботи та питання, зокрема, карантинні заходи уряду та умови роботи працівників установ і закладів освіти у зв’язку з цим.
«Підсумовуючи усе сказане було наголошено, що зараз це питання сьогодні стоїть на особливому контролі і наразі ведеться робота щодо внесення змін до наказу МОЗ № 2153 та перенесення термінів його реалізації», – зазначили у Профспілці працівників освіти і науки.
Як відомо, з 8 листопаданака 2021 року вступить в силу наказ Міністерства охорони здоров’я, яким затверджений перелік професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним щепленням, .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.